Masakra në Lushnjë, autori i tretë zbulohet prej problemit në të ecur
Pëlqej
Masakra në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë tronditi dhe bëi bëujë vetëm pak ditë më parë.

Një autor i tretë i dyshuar që mendohet se ka qenë i përfshirë në masakrën ku thuhet se shënjestër ishte nipi i Aldo Bares, është identifkuar nga dëshmitarët në vendin e ngjarjes prej një cilësie të vecante që ai ka.

Sipas gazetarit Artan Hoxha, ai ka një defekt kur ecën dhe tani policia e ka identifikuar aurotin e tretë në bazë të asaj që kanë thënë dëshmitarët.

Deri më tani janë publikuar nga Policia si emra të dyshuar të masakrës vetëm Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili.
Shtuar më 16/10/2017, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori