Martohet vëllai i Genc Prelvukaj, kështu duket këngëtari dhe Eni Koçi pranë njëri-tjetrit (FOTO LAJM)

Në familjen e këngëtarit Genc Prelvukaj sot festohet një moment shumë i rëndësishëm familjar, pasi vëllai i tij Orgesi finalizon lidhjen e tij të dashurisë me martesë.

Prej ditësh Eni ka treguar se një dasmë do ndodhë së shpejti, por vetëm sot janë zbuluar protagonistët. Ka qenë këngëtarja e njohur ajo që ka publikuar disa sekuenca nga dasma, por më shumë se gjithçka tjetër vëmendje ka marrë pamja e çiftit të njohur të cilët janë kombinuar dhe duken më bukur se kurrë.
Shtuar më 20/07/2019, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori