Marseille më në fund i bën gol Interit (VIDEO)
Fitore minimale por shumë e rëndësishme e skuadrës së Marseille, në takimin e parë të 1/8-ës së finales së Ligës së Kampionëve të zhvilluar në Velodrome kundër Interit.

Gjatë ndeshjes, të dyja skuadrat luanin të kujdesshme ndërsa në fund të takimin, Marseille shtoi dozën e presionit.

Presioni dha rezultat dhe në minutat shtesë (90’+3) Ayew realizoi me kokë duke dërguar kokëulur Interin.

Ndeshja e kthimit zhvillohet pas dy javësh në Giuseppe Meazza. /albeu.com/

Shikoni golin:

<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=D3X0UK4UCnsBGzag" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
Shtuar më 22/02/2012, ora 22:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori