1237 raste të reja me COVID, 39 të vdekur në Maqedoni
Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3200 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1237">1237 raste të reja të Covid-19Maqedoni.

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 748 pacientë të rikuperuar dhe 39 viktima nga Covid-19.
Shtuar më 20/11/2020, ora 20:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori