"Manjaku i Don Boskos", i moshuari i ngjitet këmba-këmbës gruas në mes të ditës (VIDEO)
Qytetarët kanë filmuar një të moshuar i cili i ishte qepur nga pas një gruaje në rrugët e kryeqytetit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Don Boskos në Tiranë. Siç shihet edhe në video, ai e ngacmon përgjatë rrugës. Ashtu sikundër shihet edhe nga pamjet gruaja i kthehet dhe madje në një moment e shtyn pasi bezdiset nga i moshuari.

Ndodh shpesh qetësia publike të trazohet nga maniakët seksualë të moshave të ndryshme.

Rasti duket vërtet shqetësues dhe nuk dihet nëse janë marrë masat e nevojshme.
Shtuar më 23/02/2021, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori