E FUNDIT/ Sërish rritje e ndjeshme e të të infektuarve, 21 raste në 24 orë
''Mami nuk dua që ti të vdesësh'', vritet para vajzës 32 vjeçarja (FOTO LAJM)

Një 32-vjeçare është vrarë tragjikisht brenda shtëpiseë e saj në Wigan, Greater Manchester, teksa aty ndodhej dhe vajza e saj.

Nëna u gjet me shenja thike në trup, ndërsa mediat e huaja shkruajnë se vajza e saj ka parë momentin e dhimbshëm kur e ëma ndërroi jetë.

Raportohet se ajo ka bëritur: “Mami, nuk dua që t’i të vdesësh”. Një burrë është arrestuar si I dyshuar për vrasjen me thike të gruas.
Shtuar më 21/05/2020, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori