"Mami ka lepurush", Olta Gixhari provokon gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM)

Vetëm pak muaj pas lindjes së djalit, Olta Gixhari gëzon forma perfekte trupore. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku krahas fotove me të voglin e saj, ndan dhe imazhe mjaft provokative.

Së fundmi, aktorja shumë e dashur për publikun ka dëshmuar se është një nënë tepër tërheqëse, pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur.

Gixhari u bë nënë për herë të parë në muajin gusht. Aktorja ka treguar se Amar ka ardhur në jetë në një ditë të veçantë për çiftin. “Djali ynë erdhi në jetë me 21/8/2020 kjo ishte një surprizë kaq e bukur për ne, pasi kjo datë përmban datën e lindjes së babit të tij 21 dhe datën e lindjes sime 8.”, shkroi aktorja pak kohë më parë.
Shtuar më 02/12/2020, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori