Makina përplaset me pemën në Tiranë, 4 të plagosur
Katër persona kanë mbetur të plagaosur si rezultta i një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 19:50 në afërsi të rrethrrotullimit, në rrugën e “Elbasanit”. Mjeti me drejtues shtetasin F. F, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë.

Policia bën me dije se “si pasojë e përplasjes janë dëmtuar drejtuesi i automjetit F. F dhe pasagjerët D. F, R. F dhe , A. F të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.
Shtuar më 27/07/2019, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori