Makinat bëhen copë në Fier-Levan

Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në pamje duken se si një prej automjeteve është shkatërruar tërësisht ndërsa pranë saj qëndron një vajzë.

Ky aksident ka bllokuar aksin duke shkaktuar trafiklëvizje. Në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe policia për të zbardhur motivet dhe për të ndihmuar në lehtësimin e lëvizjes së automjeteve.

Shtuar më 26/07/2020, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori