Makina përplas rëndë çiklistin në Korçë
Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës.

Sipas burimeve bëhet e ditur se një person i cili udhëtonte me biçikletë ka mbetur i plagosur pasi është goditur nga një makinë.

I plagosuri ka pësuar dëmtimerënda dhe është dërguar në spitalin e Korçës.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori