Makina merr flakë në mesnatë, zjarrëfiksja e Tepelenës pa ujë
Një automjet është përfshirë nga flakët gjatës natës së mbrëmshme në Tepelenë.

Siç shihet nga fotoja, mjeti i djegur ndodhet në një zonë të banuar dhe ka vënë në rrezik banesat përreth.

Denoncuesi thotë për Ora News se nuk ka shkuar zjarrëfikësja për të shuar makinën e djegur dhe pse ndodhej vetëm 100 metra larg pasi nuk ka ujë.
Shtuar më 01/07/2017, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori