Makina luksoze dhe tigra, fëmijët e pasur të Shqipërisë tregojnë pronat e shtrenjta (FOTO LAJM)

Pëlqej
Prestigjozja "Daily mail" i ka kushtuar një artikull disa prej fëmijëve të pasur të Shqipërisë, marrë shkas nga faqja e Instagramit "The Rich Kids of Albania" ku postohen fotot e këtyre të fundit, përcjell albeu.com

artikull shkruhet se këta adoleshentë dhe të rinj nga Ballkani janë fëmijët më të pasur të vendit, të cilët mburren për mënyrën e tyre të jetesës duke reklamuar në rrjetet sociale makinat luksoze, veshjet, tufa parash apo pronat e shtrejnta. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori