Makina humb kontrollin dhe del nga rruga në Sarandë
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Saradë pasi një makinë ka dalë nga rruga pasi ka humbur kontrollin.

Drejtuesi i mjetit ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij, kur ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Ndëkohë bëhet e ditur se nga hetimet e policisë dyshimet paraprake për ngjarjen janë se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e lartë dhe lagështira .

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori