Makina e çiftit del nga rruga dhe përmbyset në parcelë
Ditën e sotme një aksident ka ndodhur sot në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj.

Një automjet tip “Ford” ku udhëtonin një çift bashkshortësh ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur në një parcelë.

Si pasojë e aksidenti ka mbetur e plagosur gruaja që ishte pasagjere, e cila është dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Ndërkaq, Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shtuar më 04/12/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori