Luftra, vdekja e Papës, tërmete dhe zjarr: Parashikimet e frikshme të Nostradamusit për 2018

Duket e cuditshme, por Nostradamusi ka parashikuar qe ne 2018 vdes drejtuesi i krishterimit ne bote.
Ccdo fundvit, konspiracionistët i referohen të ashtuquajturave profeci të Nostradamusit duke paralajmëruar përmes tyre ngjarjet më të mëdha që priten të ndodhin gjatë vitit sipas parashikimeve të tij.

Ata këmbëngulin që Nostradamusi ka parashikuar luftrat botërore, vdekjen e Kenedit si edhe mjaft ngjarje të tjera që kanë qenë pika kthese në histori, përfshi edhe sulmet e 11 Shtatorit në SHBA, shkruan Albeu.com.

Sa i përket vitit 2018">2018, nëse vërtetë do të dalin parashikimet e tij, bota do të jetë një vend edhe më i vështirë për t'u jetuar.

Ndiqni galërinë që shoqëron këtë lajm për të parë se çfarë ka parashikuar Nostradamusi. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori