Lufta nën tymnajë në Kryeministri, pamjet që shpëtuan pa u parë (FOTO LAJM)

Një pjesë e madhe e protestuesve kanë sulmuar ditën e sotme derën dhe hyrjen e Kryeministrisë.

Ata kanë sulmuar duke thyer dyert dhe duke qëlluar me gurë.

Policia tërhiqej sa herë protestuesit kërkonin të futeshin tek Kryeministria ndërkohë që ndërhynte Garda e Republikes me gaz lotsjellës.

Në galeri gjeni fotografitë e përplasjes që u zhvillua pikërisht në derën e Kryeministrisë. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori