Luana nuk kursehet, bën pompa me fustan në mes të skenës (VIDEO)
Luana mbrëmjen e sotme do të ketë natën e pestë të Shiko Kush Luan.

Në Instagram, moderatorja ka publikuar promon e puntatës së sotme ku duket e veshur me një fustan me trëndafila, por pjesë metalike të zezë lart.

Ama ajo që bie në sy është fakti se Luana ka bërë disa pompa ja ashtu me fustan në mes të skenës.

Kanë qenë vëllezërit Mozzik dhe Getinjo ata që kanë shoqëruar moderatoren bukuroshe. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2019, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori