Lot dhe dhimbje, Rama shkon në ceremoninë mortore të familjeve të shuara nga tërmeti
Kryeministri Edi Rama ka bërë publike në profilin e tij disa momente shumë të dhimbshme nga ceremonia mortore e familjevehumbën jetën në tërmet.

Ai ndodhet në këto momente në ceremoninë prekëse të familjes Cara dhe Cakonji, Thumanë ku po përcillen për në banesën e fundit anëtarët e këtyre familjevehumbën jetën në rrënojat që shkaktoi goditja nga tërmeti i fuqishëm.

Në video shihen momentet kur kryeministri Rama mban pranë një nga vajzat që qan dhe duket dhimbja e madhe që ajo po përjeton.

Padyshim momente të tilla janë shumë të dhimbshme dhe të vështira për t'u ndarë me publikun. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2019, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori