LIVE/ “Rama ik”, dhjetëra persona krah Xhisielës
Në protestën e sotme, qytetarët duket se kanë marrë pjesë masivisht dhe janë ngritur në mbrojtje të Xhisielës.

Protesta e ngritur nga shoqëria civile po vazhdon para kryeministrisë ndërkohë që të gjithë nuk i ndahen thirrjes "Rama Ik".

Ndër të tjera gjatë protestës u rreshtuan të gjitha krimet që janë akuzuar deputetët e Ramës, ndërkohë që qytetarët vuajnë dënime të gjata për krime minimaliste.

Protestusit e kanë konsideruar politikën, si problemin më të madh në vend. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2018, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori