Me drita ndezur po marshohet drejt parlamentit
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ka ftuar qytetarët që t’i bashkohen në protestën-marshim drejt Parlamentit.

Ai ka kërkuar nga protestuesit të mbajnë të ndezura dritat e celularëve dhe ta ndjekin tek ai që demokratët e quajnë “Parlamenti i krimit”.

Shtuar më 25/05/2019, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori