LIVE/ Ndalen përplasjet me policinë, kjo është lëvizja e opozitës
Janë ndalur perplasjet fizike të protestuesve më policinë. Tashmë drejtuesit e opozitës me megafon kanë bërë thirrje që protestuesit të ulen dhe të qëndrojnë deri në fund para derës së Kuvendit.

Me thirrjet "Rama ik", protestuesit kanë ndjekur udhëzimet dhe janë ulur këmbëkryq në hyrje të Kuvendit. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori