LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare
Shqipëria po prin me vota onlineEurovision. Votoni për ta mbështetur Jonida Maliqin.

Ju sjellim livestream-in e votimit dhe mënyrën si mund të votoni për këngën "Ktheju tokës".

Ky është linku zyrtar ku mund të votoni për Shqipërinë:

http://vote.esctoday.com/
LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare

Shtuar më 18/05/2019, ora 23:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori