Lirimi i Haradinajt, festë në Prishtinë
Me dhjetra qytetarë kanë përshëndetur sot vendimin e Tribunalit të Hagës për lirimin e Ramush Haradinajn, Lahi Brahimaj dhe Idriz Balaj. Të mbledhur në sheshin Nënë Tereza ata kanë festuar për lirimin e tyre ndërsa nuk kanë munguar edhe fishekzjarrët.

Pritet që Haradinaj të vijë sot në Prishtinë ku do të mbajë edhe një fjalim për qytetarët. /albeu.com/

Shtuar më 29/11/2012, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori