Konfrontim fizik mes Policisë Private dhe Rendit (VIDEO-FOTO)
Përfaqësues të policisë private dhe policisë së shtetit janë përplasur paraditën e sotme gjatë aksionit për lirimin e godinës, ku aktualisht ndodhet zyra e Partisë Social Demokrate e drejtuar nga Skënder Gjinushi.

Punonjës të policisë së shtetit kanë shoqëruar disa punonjës të policisë private. Godina ndodhet prapa ministrisë së Drejtësisë në rrugën “Fortuzi”. Zyra e Pëmbarimit ka në detyrë ekzekutimin e VKM-së që të bëjë me lirimin e godinës për t’ia kthyer ate pronarit. /albeu.com/

Konfrontim fizik mes Policisë Private dhe Rendit

Shtuar më 29/10/2013, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori