"Leri përpëlitjet o delenxhi", Rama sulmohet keq pas deklaratës
Edi Rama ka mbajtur një konferencë ku ka folur në lidhje me situatën e jashtëzakonshme ë krijuar në vendin tonë.

Flamur Noka pas këtij fjalimi, i është drejtuar ashpër Ramës, duke i ka kërkuar largimin.

Reagimi i plote:

Leri perpelitjet e viktimizimin o mashtrues,o delenxhi e i pafytyre.Shkaterrove vendin tend..Kanabizimi i Shqiperise te rendon dhe do te te rendoje si gur varri ne qafen tende te trashur nga abuzimi me pushtetin.

Kriminalizimi i shtetit per te ushqyer pushtetin tend kriminal po te pergatit sot varrin politik.PPP tua korruptivo-kriminale qe do ti rendojne xhepave te popullit per mbi nje dekade jane akuze vrastare per regjimin tend bazhibozuk.

Dosja “339”eshte çarku ku ka rene pushteti yt kriminal dhe te ka deligjitimuar ne sy te shqiptareve dhe nderkombetareve o rezil.Eshte fakti me ze dhe figure qe te çorri masken .,qe demonstroi qe ti je ne pushtet me krimin, per krimin , me bandat dhe per bandat dhe jo me voten e qytetareve.Qytetaret tashme kane fol.

Rama ik .Ti je mallkimi per kete vend.Rama ik .Ti dhe sekti yt “Rilindas “je pengmarresi i ardhmerise vendit.Rama ik qe te shpetoje demokracia.Rama ik te marre fryme Shqiperia..” /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori