Lëkundet sërish toka, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
Lëkundje tërmeti janë ndjerë sot rreth orës 12:46 në Shijak.

Epiqendra mësohet të jetë 20 kilometra larg Tiranës.

Tërmeti kishte një thellësi prej 30 km dhe magnitudë 2.9 i shkallës rihter.

Kujtojmë se lëkundjenjëpasnjëshme po ndjehen në vend, që pas tërmetit të datës 21 shtator i cili shkaktoi shumë dëme./albeu.com

Shtuar më 26/10/2019, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori