Lefter Alla bëhet "dru" me kokainë para Ramës, Nard Ndoka kërkon ujë: Videoja epike e Albeut (VIDEO)
Pas publikimit të pamjeve nga gazetari investigativ Artan Hoxha për Abc News, ku shihej qartë se si një kryebashkiak pinte kokainë në rrjet kanë plasur dhe memet.

Në një video të realizuar nga Albeu.com përveç kryebashkiakut Alla shihet dhe kryeministri Rama si dhe mininstri Lleshaj, ndërkohë dëgjohet një zë që kërkon ujë, zëri është pikërisht ai i Nard Ndokës.

Ndërkohë vetë kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka reaguar dhe pretendon se videoja nuk është e tij, dhe gjithçka është një montazh i sajuar.

“Nuk jam unë personi në foto apo video, gjithçka është e montuar”, është shprehur Alla.

Për më shumë ndiqni videon e Albeu.com/albeu.com


Shtuar më 22/01/2020, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori