Lë udhëtarët në rrugë, "Alitalia" shet më shumë bileta sesa kapaciteti i avionit
Shumë qytetarë kanë denoncuar sot një rast që sipas tyre është i përsëritur me kompaninë “Alitalia”, e cila ka shitur më shumë bileta sesa kapaciteti i avionit.

Shumë prej udhëtarëve që kanë blerë një biletë ‘Alitalia’ dhe prisnin të udhëtonin në destinacionin e zgjedhur prej tyre, tashmë kanë humbur fluturimin.

Udhëtarët e mbetur në Rinas janë shprehur se nuk gjejnë vend në avion, ndonëse e kanë një biletë. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2014, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori