Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Qarkullonte lart e poshtë me pistoletë, arrestohet 25 vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25 vjeçar i cili qarkullonte me pistoletë.

Gjatë arrestimit u sekuestrua një armë zjarri pistoletë dhe 6 fishekë luftarak.

Në pranga ra A.Z., 25 vjeç, banues në fshatin Përparim, Peqin.

Policia e Elbasanit falënderon qytetarët për bashkëpunim dhe besimin që kanë te Policia, si dhe i bënë thirje të mbështesinë Policinë duke denoncuar çdo rast paligjshmërie në nr 112 ose në "Komisariatin Dixhital" duke garantuar anonimatin dhe reagim tē shpejtë e të paanshëm.

Shtuar më 19/08/2019, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori