Lamborghini prej ari në rrugët e Parisit (FOTO-LAJM)

Kush dëshiron të duket dhe të shpenzojë një pjesë të pasurisë së tij mund të marrë shembull nga pronari i këtij Lamborghini Aventador, çmimi fillestar i të cilit është 380 mijë dollarë.

Makina e mbuluar në ar është fotografuar e parkuar në hyrje
"Hotel Athene Palace" në Paris. Supermakina ka tërhequr vëmendjen e shumë kalimtarëve të rastit të cilët kanë realizuar edhe foto. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori