Lakuriq në mes të Tiranës, videoja shkakton debate në rrjetet sociale (VIDEO)
Një video e shpërndarë dje ku duket një çift që ka dalë nudo për të parë protestën e opozitës ka bërë bujë në rrjetet sociale duke shkaktuar edhe debate mbi autenticitetin e saj.

Fillimisht u raportua se videoja është filmuar gjatë protestës së opozitës, ndërsa nuk ka të fakte që kjo ka ndodhur pasi protesta u zhvillua gjatë mbrëmjes, ndërsa videoja duket që është filmuar kur kishte diell dhe më pas i është shtuar zëri nga protesta.

Ky është rasti i dytë ku në të njëjtën godinë shfaqen persona nudo në dritare duke marrë mjaft vëmendjen e qytetarëve të Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2019, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori