E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Publikohen pamjet kur terroristi grek qëlloi mbi policinë shqiptare (VIDEO)
Ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë Konstantinos Kaçifa është dokumentuar me një video.

Ka qenë gazetari Artan Hoxha ka publikuar në Facebook pamjet nga vendngjarja.

Videoja është filmuar nga brenda lokalit të fshatit Bularat.

pamje duket 35-vjeçari teksa vrapon me automatik të modifikuar në dorë dhe qëllon në drejtim të makinës ku është vendosur patrulla e policisë së Gjirokastrës. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2018, ora 23:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori