Policia shkatërron bazat e Habilajve në Vlorë, një i arrestuar
Skandali me Habilajt ka gëluar dhe ka shkaktuar furtunë në të gjithë Shqipërinë.

Ndërkohë policia ka ndërmmarrë një aksion të fuqishëm në fshatrat Velçë dhe Drashovicë në Vlorë.

Operacioni antidrogë mendohet se po kryhet pikërisht në fshatrat të cilët konsiderohen si bazat e “Habilajve”.

Policia bën të ditur se ka arrestuar një person me inicialet N.S.

Ndërkohe policia ka shpallur në kërkim personin me nofkën “Lolo”, që dilte te dosja e përgjimeve të “Habilajve”.
Shtuar më 19/10/2017, ora 20:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori