"Lajm i mirë për Shqipërinë", Rama uron Presidentet e re të KE
Pas zgjedhjes së Ursula von der Leyen në krye të Komisonit Europian, ka reaguar kryeministri Edi Rama. "Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm", e cilëson Rama.

Postimi

Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm, në krye të Komisionit Europian do të jetë Ursula von der Leyen, një grua e spikatur dhe një europeiste e palëkundur
Shtuar më 16/07/2019, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori