Persona të maskuar dhe të armatosur grabisin tregtarin
Persona të armatosur kanë grabitu mëngjesine sotëm një tregtar.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, rreth orës 6 të mëngjesit pranë Qytetit të Nxënësve.

“Neës 24” raporton se 3 persona të maskuar me kapucë dhe të armatosur kanë sulmuar një tregtartregun ushqimor dhe më pas i kanë marrë lekët e xhiros ditore, si dhe disa steka cigaresh.
Shtuar më 04/12/2018, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori