Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
LAJM I FUNDIT/ Nxirret nga kanali makina e taksistit të zhdukur, brenda një trup pa jetë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas marrjes së njoftimit se është gjetur makina e taksistit të zhdukur një ditë më parë, menjëherë është bërë e mundur edhe nxjerrja e mjetit nga kanali.

Brënda mjetit është gjetur një trup pa jetë. Portali "Albeu" raportoi më herët se makina e taksistit ishte gjetur e përmbysur në një kanal mes Kavajës dhe Rrogozhinës.

Tashmë pritet identifikimi i trupit që u gjet në taksi. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2017, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}