LAJM I FUNDIT/ Maskat vjedhin një pikë shumice në Gramsh, dëmi 2.5 mln lekë të reja
Persona të maskuar kanë vjedhur një pikë shumice në lagjen "Xhile Liçi" në Gramsh.

Nga kamerat e sigurisë dallohet një fuoristradë dhe autorët.

Nga të dhënat e para mësohet se dëmi është 2.5 mln leke të reja.

Policia sapo është njoftuar për këtë grabitje, ka shkuar drejt vendit të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar më 21/10/2016, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori