Laget Daut Haradinaj, nominon Lulzim Bashën, Erjon Veliajn, Leonora Jakupin (VIDEO)
Edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj e ka pranuar sfidën me ujë të akullt, ose quajtur ndryshe si Ice Bucket Challenge.

Dauti ishte nominuar më parë nga nga boksieri i njohur kosovar, Elvir Muriqi.

Daut Haradinaj ka nominuar Lulzim Bashën, Erjon Veliajn dhe Leonora Jakupin./albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori