Laboratori në Has, Rama e quan një sukses
Pëlqej
rama66
Laboratori i drogës i zbulur në Has ka qenë kryetema e ditës dhe ka ardhur një reagim edhe i kryeministrit Rama.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale, shkruan se në botën normale operacionet kundër krimit quhen sukses, por sipas tij në gjuhën e dëshpërimit të opozitës quhen faje të qeverisë.

REAGIMI I RAMËS

Në gjithë botën normale operacionet kundër krimit e drogës quhen sukses, në gjuhën e dëshpërimit opozitar ato quhen faje të qeverisë
Operacioni i sotëm është një tjetër provë e qartë force e shtetit kundër krimit,në vazhdën e një beteje që do të vijojë pa kompromis
#DerinëFund /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 20:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori