Laboratori i heroinës në Has, Berisha zbulon pronarët
Ka shkaktuar shumë zhrumë dhe me arsye zbulimi i laboratorit të heroinës në Has ditën e sotme.

për këtë ish0kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari që përmend sipas tij emrat e pronarëve.

Postimi i plotë i Berishës

Zbulohet ne Has fabrike e Partise Siçiliste e perpunimit te Heroines!

Policia dekonspiron operacionin e partnereve! sb

Pershendetje dr Zbulohet ne Branog te Hasit Fabrike e perpunimif te Heroine.E menaxhonin vllezrit Mustaf dhe Xhavit Shuti,babe e bire ekstremist te flakte te majte te cilet jane arrestuar.

Thone qe ka pasur shuma te medha parash atje ku eshte bere operacioni dhe ky Mazreku Shefi i Komisariatit te Hasit mund t’i kete marre.

Pra ka pasur nje lloj dekonspirimi te operacionit te partnerve tane nga policia. Loje e madhe, hasi eshte stacioni i fundit ne loje jane dhe Turq, si dhe tre biznese ne tr
Nje punonjes i bashkise Kruje i arrestuar por edhe deputet te lidhur me rrjetin. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori