Laboratori i drogës në Has, kush janë të arrestuarit
Një laborator droge është zbuluar ditën e sotme në Has.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se deri më tani janë ndaluar 10 persona, ndërsa është sekuestruar edhe heroinë e opium.

“Drejtoria Vendore e Policise Kukes ne bashkepunim me agjencite e tjera ligjzbatuese dhe nen drejtimin e Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Kukes kane zhvilluar nje operacion antidroge ku eshte zbuluar nje objekt qe dyshohet se perdorej per perpunim te drogave te forta.

Per detaje te operacionit Policia e Shtetit, Prokuroria dhe agjencite ligj zbatuese ne ditet ne vijim do te kene nje konference te perbashket per mediat per operacionin qe zhvillohet ne qarkun e Kukesit”, thuhet në një njoftim të shkurtër të Policisë lidhur me ngjarjen.

Të arrestuarit e identifikuar janë V.B., Flamur Bisho Çela, Xhavit Shuti, Mustaf Shuti, A.Shuti. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 20:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori