Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos
Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin e saj disa ditë më parë në Mykonos.

Mësohet se shqiptari kishte patur më herët marrëdhënie me ukrainasen Svetlana Fotini.

Media greke kanë publikuar foton dhe shqiptari është në kërkim. Më herët u raportua se ai ishte konstatuar rastësisht nga policia gjatë një kontrolli rutinë në zonën e Agrinios ku ishte me automjetin e tij, para se të vërtetohej se ai dyshohej për vrasje. Mbi të gjitha, kjo është arsyeja pse vlerësohet se ai mund të jetë arratisur në Shqipëri.

Shtuar më 19/10/2020, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori