Ky është i dashuri i Elvana Gjatës i përfshirë në vrasjen e mbrëmshme në Bllok (VIDEO)
Prej disa vitesh, Elvana Gjata përflitet se është në një lidhje me një të ri, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

Por natën e kaluar duket se i dashuri i saj është përfshirë në një sherr që përfundoi me një të vrarë dhe disa të plagosur.

Bashkë me shokët e tij, Ervin Mata është shpallur në kërkim nga policia që dha vetëm inicialet e tyre.

E.M., 31 vjeç, banues në Tiranë
– F. A., 42 vjeç, banues në Tiranë
– M. B., 41 vjeç, banues në Tiranë
Mësohet se emri i 31 vjeçarit është Ervin Mata.

Por, pak kohë më parë, nëpërmjet një videoje në Instagram, Elvana zbuloi padashur fytyrën e partnerit të saj, i cili shfaqej i ulur në sediljen e paë të një makine. Video është e shkurtër, vetëm 1 sekondë, por ka mjaftuar që në media të publikohet një foto në profil e të dashurit të Elvanës që është bërë personazh i një ngjarje të rëndë, siç ishte përplasja me armë që përfundoi me një të vrarë në bllok.

Ata kishin bërë një udhëtim me helikopter së bashku dhe më pas Elvana hodhi një video teksa bënte xhiro me makinë nëpër rivierën franceze.

Mediat rozë shkruajnë se i dashuri i Elvana Gjatës është djali i një biznesmeni të njohur shqiptar, i cili ka edhe një hotel luksoz në Tiranë. Madje Elvana dhe i dashuri i saj janë parë së bashku duke drekuar me familjarët e tyre disa herë.
Shtuar më 05/10/2018, ora 14:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori