Ky është 18 vjeçari që dogji të gjallë Flamur Duçin në Korçë (FOTO LAJM)

Ky që shihni në foto është 18 vjeçari Devis Hoti i dyshuari për eliminimin e Flamur Duçit mëngjesin e djeshëm në Mborje të Korçës.

Mësohet se viktima dhe Hoti ishin komshinj me njeri-tjetrin dhe se i riu kishte qenë i dënuar edhe më parë për një krim të ngjashëm.

48 vjeçari u ekzekutua mëngjesin e djeshëm pranë godinës së biznesit të tij. Sipas dëshmitarëve, Duçi u gjet i therur me thika dhe me shenja djegieje në kokë.

Dyshohet se pasi e vrau, i riu ka tentuar të djegë trupin e viktimës.


Shtuar më 20/12/2019, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori