Kush është vajza për të cilën plasi në Kavajë, tre fëmijët ishin në banesë

Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin.

Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici B.Toci. Policia dyshon se ngjarja ndodhi për shkaqe xhelozie pasi të dy burrat kishin lidhje me një grua që e kishte bashkëshortin emigrant në Gjermani.

Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja.

Abcnews raporton se në shtëpi në momentin e ngjarjes ndodheshin edhe tre fëmijët e të resë, të cilët kanë shpëtuar pa dëmtime për fat të mirë

Policia dyshon se ngjarja ndodhi për shkaqe xhelozie pasi të dy burrat kishin lidhje me një grua që e kishte bashkëshortin emigrant në Gjermani.

Ndërkohë viktima mësohet se kishte dy emra, Dritan Hoxholli dhe Tan Peza. /abcnews.al/
Shtuar më 10/10/2019, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori