Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO)
Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare.

Por duket se kënga New Rules i ka sjellë një status përvec vajzës së parë me 1 milardë klikime në Spotify edhe si shqiptarja e parë e cila arrin këtë numër të çmendur klikimesh shkruan albeu.com.

1.2 miliardë klikimesh duket se i kanë hapur rrugën Dua-s që të fitojë edhe dy çmime Grammy.

Ndërkohë vend në tregun ndërkombëtar kanë edhe shqiptarët Rita Ora, Bebe Rexha, Ava Max, Era Istrefi, Gashi. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2019, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori