Kukësi në gjendje shtetrrethimi, policia e armatosur blindon qytetin
Edhe pse tashmë kanë kaluar dy ditë nga protesta e dhunshme në Kukës, forcat policore vahdojë të patrullojnë në qytet.

Ka qenë Berisha që ka publikua videon e sjellë nga qytetarët ku duken policët e armatosur deri në dhëmbë që patrullojnë në rrugët e Kukësit, ndërsa qytetarët qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Statusi i plotë:

Bandite me uniforme, narkopolice te armatosur deri ne dhembe terrorizojne Kukesin!

Vetem revolta, mosbindja mbare popullore ndaj narkoshtetit eshte pergjigja e merituar ndaj klikes ne pushtet!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“z Berisha shiko se qfar po ndodh ne kukes po na trajtojne sikur na ka pushtuar serbi me duket”
Shtuar më 02/04/2018, ora 20:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori