Kukës/ Marrëveshje mes Policisë Bashkiake dhe të rendit për largimin e materialeve zgjedhore (VIDEO)
Polcia bashkiake dhe ajo e rendit kanë gjetur marrëveshjen e përbashkët për nxjerrjen e materialeve zgjedhore pa dhunë pas 3 oresh tension mes protesutesve dhe policise.

Nderkohe, materialet që sapo janë larguar nga KZAZ-ja nr 11 kanë qenë të vendosura në palestrën e gjimnazit "Havzi Nela".
Shtuar më 19/06/2019, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori