Kujtim Gjuzi merr shenjestër me snajper, mbetet mister "gjahu"
Kujtim Gjuzi nuk harron të tërheqë vëmendjne e publikut në jetën e tij të përditshme me veprime jo pak të çuditshme.

Kështu, gjatë paradites së sotme ai ka publikuar një foto me snajper nga Pogradeci.

Gjuzi shihet shihet marrë shënjestër me snajper dhe duket se syrin e ka pishë.

Gjuzi ka hedhur vetëm foton duke mos treguar në fakt se kush është shënjestra e snajperit.
Shtuar më 07/10/2020, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori