"Kujt i bën ththth ti?", plasin memet në rrjet (FOTO LAJM)

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me tensione të forta, ku ka patur edhe një incident.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka me anë të një shiringe spërkati me bojë kryeministrin, Edi Rama.

Pas kësaj skene të turpshme dhe sjellje te papranueshme në Kuvend rrjeti ka ironizuar me "meme".

Më sipër ju sjellim disa nga memet më të pëlqyera në rrjet kushtuar Edi Palokës dhe Edi Ramës. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori